Malutkie nasiona marihuany

przez

Tajemnicza marihuana

Marihuana, jako używka popularna jest na całym świecie. Wokół tej niezwykle popularnej rośliny, tworzy się wiele kontowersji. Z jednej strony, zawiera ona związki psychoaktywne i uważana jest za zwykły narkotyk, a przyjmowanie jej w wielu krajach jest surowo karane. Z drugiej jednak strony, istnieje wiele naukowych doniesień, na temat cennych i skutecznych właścwiości tej rosliny w terapii wielu schorzeń, jak przykładowo nowotwory czy też choroby neurodegeneracyjne. Efekt działania marihuany w dużym stopniu zależy od dawki, może mieć działanie euforyzujące jak również uspokajające. To tajemnicza i jeszcze nie do końca odkyta roślina o dużym potencjale prozdrowotynym.

Nasiona marihuany

Nasiona marihuany są bardzo małe, a ich barwa przyjmuje różne odcienie brązu, od jasnego beżu po ciemny, czekoladowy brąz. Często na swojej powierzchni moga posiadać jaśniejsze pasma, które przypominają swego rodzaju wzorki,o znacznie jaśniejszym odcieniu niż pozostała część nasiona. Z nasion konopii uzyskuje się bardzo cenny pod względem zdrowotnym olej konopny, a także białko konopne. To wręcz niesamowite, że z tak maleńkich, niepozornych nasionek marihuany, wyrastają tak potężne i cenne rośliny, które czasem mogą mieć nawet wielkość kilku metrów,

W Polsce nasion nie zasadzisz

W Polsce uprawa konopii jest zabroniona i karana przez prawo. Legalne jest jednak zakupienie nasion konopii do celów kolekcjonerskich, za pośrednictwem np. sklepów internetowych, sprzedawane są zazwyczaj na sztuki.

Sprawdź również https://tanienasionamarihuany.pl