Olej RSO skuteczniejszy niż tabletki

przez

Entuzjaści marihuany mają argumenty

Właściwości lecznicze marihuany nie są już tylko reklamowane i propagowane przez entuzjastów tematu, ale od pewnego czasu znajdują poparcie w badaniach naukowych. Udowodnione zostało tym samym, że środki zawierające marihuanę mogą działać przeciwbólowo i być tym samym wykorzystywane między innymi u pacjentów chorych na raka.

Marihuana w różnych postaciach

Niemal każdy kolejny miesiąc przynosi nowe odkrycie dotyczące pozytywnych skutków stosowania marihuany. Niewątpliwym pozytywem okazuje się, to iż można ją przyjmować w rozmaitych postaciach. Jednym z nich jest olej RSO, który z dnia na dzień zdobywa coraz więcej zwolenników.

Szybkie działanie oleju RSO

Olej z konopi jest środkiem, o którego zaletach zapewnia wiele osób i na poparcie swej tezy posiadają oni liczne argumenty i przykłady. Do jednych z największych pozytywów zalicza się to, iż olej RSO działa zdecydowanie szybciej niż lecznicza marihuana podawana w postaci tabletek czy kropli. W wielu przypadkach może okazać się to kluczowe.

Niezbędne są badania

Nie ulega jednak wątpliwości, iż olej RSO jest środkiem, który wymaga dokładniejszych badań. Wiele osób podchodzi bowiem z dystansem do takiego rozwiązania z uwagi na fakt, iż nie do końca znane są potencjalne efekty uboczne oraz to, iż nie przeprowadzono do tej pory dokładniejszych analiz, w tym np. dotyczących tego, co się stanie, gdy olej RSO wejdzie w interakcje z poszczególnymi lekami. Wyjaśnienie tych wątpliwości jest z pewnością w stanie sprawić, iż niektórzy chętnie sięgną po środek i tym samym dadzą sobie pomóc.